pawestudio to pracownia projektowa stworzona dzięki wieloletniej przyjaźni, wspólnej pasji oraz poczuciu estetyki i piękna.

Prowadzą ją: Patrycja Motyka-Surowiec i Weronika Lipok, absolwentki kierunku architektura na Politechnice Wrocławskiej i Politechnice Śląskiej.

 

Co nas wyróżnia?

Z nami zaprojektujesz swoją przestrzeń do życia. Wychodzimy naprzeciw wszystkim potrzebom Inwestora. Ważnym jest dla nas, aby zaprojektowana przestrzeń była połączeniem funkcjonalności i estetyki. Dodatkowo nasze wnętrza charakteryzują się prostą i czytelną formą dopasowaną do konkretnego stylu.

 

Jak działamy?

Projektujemy z przyjemnością dzięki czemu tworzymy niebanalne przestrzenie dla wymagających. Zawsze słuchamy, analizujemy i zadajemy dużo pytań, aby efekt finalny zachwycał. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku, proponujemy nowoczesne rozwiązania, jednocześnie zachowując własny, oryginalny styl. Na tej podstawie tworzymy projekt – zbiór rysunków technicznych i wizualizacji, których przekazanie na ręce Inwestora nie oznacza końca współpracy.

Pozostajemy w stałym kontakcie!